UNiQ CRM systém
CZ | EN | ES

Reference

Naši klienti s UNiQem snídají i večeří

Klienti jsou vždy motorem úspěšné práce. Každý den nás motivují k dalšímu rozvoji, a to i díky tomu, že permanentně používají systém UNiQ. Spousta z nich už si to bez něj nedokáže ani představit. Ostatně, přesvědčte se sami, co o nás napsali.

Runews

Runews

Vždy jsem hledal přidanou hodnotu vztahu se zákazníky, nějaký bonus. Teď díky UNIQu můžu zapisovat všechny informace do karty zákazníka a ještě vyhledávat společné poptávky i nabídky. Opravdu jsem několik svých zákazníků spojil. A hned máme jiný vztah. Stojí za to si pomáhat.

Ing. Oleg Chalkin - zakladatel portálu

Portál GastroZoom.cz

Portál GastroZoom.cz

Náš portál o gastronomii je novým projektem (2014). Když jsme měli tuto myšlenku, rovnou jsme uvažovali nad nějakým systémem, který nám usnadní naší práci i práci s klienty. Dlouho jsme hledali něco rozumného, až mi nakonec kamarád doporučil, abych vyzkoušel tento systém, že ho nabízejí na jeden rok zdarma. Momentálně jsme v tomto režimu už několik měsíců a program se nám moc líbí a vyhovuje nám. Používáme ho zejména pro řízení našich obchodníků a správu kontaktů. Myslím ale, že postupně začneme využívat celé portfolio funkcí, které UniQ nabízí.

Petr Vopátek - manažer portálu
 

TRIDO

TRIDO

Dlouho jsme hledali nějaké vhodné řešení pro usnadnění interní komunikace. Požadavky na tohoto „pomocníka“ byly ovšem náročnější. Chtěli jsme mít pohromadě záznamy o zakázkách, poptávky klientů, již rozpracované projekty s komentáři a plánem prací, kalendář, kde by bylo uvedeno, jak je který zaměstnanec pracovně vytížen, a mnoho dalších funkcí. Našli jsme. Výhercem našeho „výběrového řízení“ se stal software UniQ a jsme s ním velice spokojeni.

Miroslav Hasa

Portál AUTOiNDEX.cz

Portál AUTOiNDEX.cz

UniQ nám pomáhá s mnoha věcmi. Původně jsme si ho pořídili pouze pro správu kontaktů našich klientů. Při první prezentaci tohoto systému nám však bylo vysvětleno, co vše kromě správy kontaktů umí. Zjistili jsme, že je celkem všestranný. Nyní ho používáme jak ke komunikaci s klienty, k zadávání interních úkolů, tak ke kompletním fakturacím. Už chápeme, proč mu dali jméno UniQ.

Jaroslav Kohoutek - správce portálu