UNiQ CRM systém
CZ | EN | ES

UniQ podnikový systém

Společnost UNIQ Systems, s.r.o., vyvíjí již téměř 12 let systémy CRM a ERP, pokladní, skladové, fakturační systémy, HR a docházkové systémy, kontrolní systémy a další.

Svým portfoliem pokrýváme rozsáhlou síť malých, středních a velkých firem v celé České republice a máme tak více než 200 spokojených zákazníků. Naším hlavním cílem je uspokojení potřeb klienta a dosažení stability podnikání k jeho maximální spokojenosti.

Naše jednoduché, přehledné a intuitivně ovládané informační systémy přímo napomáhají k vyjasnění vztahů a kompetencí mezi lidmi uvnitř firmy a tím i k optimalizaci vztahů se zákazníky. Na základě své vlastní zkušenosti vidíme jednoznačnou souvislost mezi jasnými kompetencemi zaměstnanců a následnými pozitivními emocemi lidí, kteří se podílejí na obchodu. Vytvořením jednoduchého řádu >využitím UNIQ systémů může klient zvýšit kvalitu a efektivitu práce svých zaměstnanců, na které především stojí stabilita a úspěch jeho podnikání.

Na základě stanovení přesného cíle nebo jednotlivého požadavku klienta dokážeme navrhnout firemní informační systém „na míru“, a to v oblasti několika základních firemních procesů.UNiQ CRM systém